ORKO Gümrük ile Fiyat Avantajımız

Gümrük İşlemlerinde ortaya çıkacak masrafları ORKO Gümrükleme tarafından işe başlanmadan önce detaylı olarak müşterilerimize sunuyoruz. Gümrük İşlemlerinin bitimini takiben tüm masraf ve Gümrük Müşavirlik Hizmeti bedelleri faturalandırılıp dekont edilir. Borç, alacak durumu işlemleriniz bittiği andan itibaren cari hesap olarak izlenebilmektedir. Yapılan Gümrük İşlemleri için talep edilecek Gümrük Müşavirliği Hizmeti bedellerini yapılan sözleşmeye göre düzenleniyoruz ve kesinlikle müşterilerimize ek sürpriz, anlaşılmaz masraflarla karşılaştırmıyoruz.

Gümrükleme Fiyatları sistemimize kaydedildikten sonra her türlü Gümrük Müşavirliği Hizmeti Faturalandırması sistemden otomatik olarak yapılmakta yaşanabilecek hata ve anlaşmazlıklar sıfıra indirilmektedir.

Otomatik Faturalandırma Sistemi

Sizlere gümrük müşavirliği hizmeti sunarken karşılıklı olarak yaptığımız sözleşmede bulunan mevcut gümrükleme fiyatları sistemimize kaydedildikten sonra ki bütün gümrük müşavirliği hizmeti faturalandırması sistemimizden otomatik olarak yapılmaktadır. Böylelikle yaşanabilecek hataları ve anlaşmazlıkları sıfıra indirilmekteyiz.